Juventus jest najsilniejszy i najbardziej wszechstronny

Barzali niedawno przyjął wywiad. Powiedział, że Koszulki Piłkarskie Armia Zebra jest najsilniejsza. W tym samym czasie przybycie Ronaldo sprawiło, że mistrzem Ligi Mistrzów stało się marzenie.

Styczeń 2011, Barzagli przeniósł się z Wolfsburga do Juventusu za jedyne 300 000 euro. W trakcie siedmiu kolejnych mistrzostw zespołu Odegrał ważną rolę.

“Początek tego sezonu jest bardzo przekonujący. Wyniki zespołu i jego psychika są bardzo dobre. ” Powiedział Barzagli. “Nie jest łatwo wygrać grę. Trudniej jest dalej poprawiać na tym poziomie. Koszulka Juventus został zbudowany, aby walczyć o wszystkie honory. Na papierze to najmocniejszy Juventus, w jakim kiedykolwiek grałem. To także najbardziej wszechstronny zespół. Po przegraniu dwóch finałów Ligi Mistrzów i doświadczeniu tak wielu wyzwań, Juventus jest coraz bardziej przekonany, że może wygrać mistrzostwo. Wraz z przybyciem Ronaldo i innych mistrzów, Liga Mistrzów zmieniła się ze snu na cel. ”

Arsenal nie może wygrać mistrzostwa Premier League

Gary Neville uważa, że Arsenal nie ma siły, by rywalizować o Premier League w tym sezonie. Chelsea, Koszulki Piłkarskie Manchester City i Liverpool zajęły pierwsze miejsce w Premier League. Arsenal wysłał tylko 2 punkty. Arsenal wygrał 9 kolejnych zwycięstw w różnych turniejach.

Inny komentator, Sonnes, uważa, że Chelsea potrzebuje centrum, które może zdobyć: “Nadal uważam, że jeśli Chelsea ma centrum, które może strzelać bramki, Będą mogli rywalizować z Manchesterem City Liverpool. Chelsea nie jest zbyt groźna, by mieć Azara. Manchester City Liverpool ma bardziej groźnych graczy. Tytuł ligi to Manchester City lub Liverpool. Nie wykluczaj Chelsea, ale potrzebują prawdziwego centrum. ”

Neville powiedział: “Nie sądzę, aby Koszulka Arsenal zakwestionował tytuł mistrzowski. Sezon Chelsea rozpoczął się dobrze. Ale po ośmiu rundach zawodów powiedzieli, że jest zbyt wcześnie, aby mogli zmierzyć się z Manchesterem City i Liverpoolem. “